Amerika’nın Kaliforniya eyaletine giden uçakta yaşanan skandal olay, infiale neden oldu. @mobilesushibar adlı Tik- Tok kullanıcısı kız, ailesiyle birlikte Kaliforniya’ya gittiği sırada, başına gelenleri hesabından paylaştı. 18 yaşında olduğu öğrenilen mobilesushibar, uçakta yolculuk yaptığı sırada arka koltuğunda oturan 60 yaşındaki adamın tacizine uğradı.

Uçakta taciz rezaleti! Eli, yol boyunca genç kızın vücudunda gezdi

KİMSE KENDİSİNE İNANMADI

Genç kız, tacizlere dayanamayınca, söz konusu durumu uçuş ekibine iletti ancak uçuş ekibi, genç kızı dinlemedi ve yerine oturmasını söyledi. Uçuş ekibinden olumsuz yanıt alan genç kız, yaşadıklarını bu sefer de yanında oturan diğer yolculara aktardı ve bir şeyler yapmalarını talep etti. Fakat diğer yolcular da genç kızın, kendilerini rahatsız ettiklerini belirterek yerine oturmasını istedi.

Uçakta taciz rezaleti! Eli, yol boyunca genç kızın vücudunda gezdi

DESTEK YAĞINCA, İLETİŞİME GEÇTİLER

Genç kız, tüm bu yaşananların ardından uçaktaki taciz anlarını, Tik- Tok hesabından takipçileriyle paylaştı. Kızın paylaşımı kısa sürede ilgili görürken, çok sayıda sosyal medya kullanıcısı, kızın videosuna hava yolu şirketini etiketleyerek, harekete geçmeleri için çağrıda bulundu.

“OLAYLA İLGİLİ SORUŞTURMA AÇILDI”

Daha sonra yine sosyal medya hesabından bir açıklamada daha bulunan genç kız, gelen tepkilerin üzerine havayolu şirketinin kendisiyle iletişime geçtiğini ve olayla ilgili soruşturma başlatılacağını söylediklerini aktardı.

“GÖĞSÜME ULAŞMAYA ÇALIŞIYORDU”

Genç kız, yaşadığı taciz anlarını da anlattı. Tacizin kalkış sırasında başladığını belirten kız, “Kalkıştan önce kitabımı okuyordum, tam o sırada sanki beni bir şey ‘okşamış’ gibiydi. Göğsümün yanında hafif bir dokunuş hissettim. Önce anlamadım tekrar bir el uzandı ve bu kez kollarıma dokunup yine göğsüme ulaşmaya çalıştı. Hemen ön sırada oturan kardeşime mesaj attım ve tacize uğradığımı söyledim. Daha sonra olayı videoya çekmeye karar verdim çünkü bunu ispatlamam gerekirdi” dedi.

Uçakta taciz rezaleti! Sapığın eli, yol boyunca genç kızın vücudunda gezdiBİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here