Kızının '2 yıldır haber alamıyorum' dediği turizmci, bitkin halde bulundu: 'İş yeri battıktan sonra ortadan kaybolmuştu'
Kızının '2 yıldır haber alamıyorum' dediği turizmci, bitkin halde bulundu: 'İş yeri battıktan sonra ortadan kaybolmuştu'

Bursa’da yüksek gerilim hattına çıkan bir adam, 15 metreden aşağı atladı. Şov yapma diyenlere, “Ben Beyaz mıyım?” diyen adam, polise de atlamadan önce kendisine bir şey olup olmayacağını sordu.

Bursa’nın Yıldırım ilçesinde gerçekleşen olayda, parkın yanından geçen yüksek gerilim hattına tırmanan 37 yaşındaki Hakan G., itfaiye, polis ve kurtarma ekiplerini harekete geçirdi.

Ambulans
© İHA / MERVE GÖKBAKAN
İntihardan vazgeçirmeye çalıştığı kişi tarafından öldürüldü

Vatandaşların bakışları arasında inmekte direnen kişi, yapılan ikna çalışmaları sonucu 50 metreden aşağı indi. 15 metreye geldiğinde vatandaşların şov yapma diye çıkışmasına ‘Ben Beyaz mıyım? diye takıldı. 3.5 saatin sonunda aşağı inmeye ikna olan Hakan. G. itfaiyenin kurduğu hava yatağına atlamaya karar verdi.

Kimliği olmadığı iddia edilen kişi, polis ekiplerine ise yatağın üzerine atladığında yeniden havaya sıçrayıp sıçramayacağını sordu. Kısa süre sonra kendini boşluğa bırakan Hakan, hava yastığının üzerinden yere indirilerek, ifadesinin alınması için polis merkezine götürüldü. Şahsın atladıktan sonra “Bana kimdi o bana sigara verecek” demesi gülüşmelere sebep oldu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here