30 yılı aşkın bir süredir ülkemizde dekorasyon ve ayna üretimi sektöründe faaliyet yürüten Ayna Merkezi adlı lider kuruluşun CEO’su Fatih Arslan aynaların saraylarda da sıklıkla kullanıldığının altını çizdi. Aynanın kullanım alanlarına dair açıklamalarda bulunan Fatih Arslan, günlük yaşamda kullanımına aksine aynaların bilinmeyen daha birçok etki alanının olduğunu belirtti. Özellikle araba sanayinde ve askeri amaçlarla yapılan bir takım silahların ve ürünlerin üretiminde aynalardan yararlanıldığını vurguladı.

Arslan,” Aslında aynaların işlevi bizim bildiğimizden daha fazla. Aynalar saraylarda dekoratif amaçlarla kullanıldığı gibi aynı zamanda işlevsel olarak da hem banyoların hem lavaboların hem hol gibi yaşam alanlarının vazgeçilmez aksesuarlarındandı. Hatta bazen istihbarı faaliyetler de dahil aynalardan yararlanıldığı biliniyordu.” dedi. 

Yüzyıllardan beri kullanılan bu önemli aksesuarın günümüz modern tasarımları ile bir araya gelerek son derece verimli objeler ortaya çıkmasına vesile olan Ayna Merkezi o anlamda müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi sergiledi.

Kurulduğu günden bu yana aynaların doğru bir biçimde ve doğru yerde konumlandırılması gerektiğini savundu. O nedenle kuruluşun Ayna montajını gerçekleştirmeden önce fizibilite çalışmalarını yaptığını ifade eden Fatih Arslan, “Her evi her kadının ve her erkeğin sarayı gibi ferah konforlu modern ve şık bir hale getirmeyi hedefliyoruz. Bu nedenle de kaliteli çalışma prensibinden asla ödün vermiyoruz. Bünyemizde profesyonel bir tasarım ekibini barındırıyoruz.” diyerek sözlerini noktaladı.

Fatih Arslan’ın sosyal medya hesapları:

https://www.instagram.com/byfatiharslan/

https://www.tiktok.com/@byfatiharsln

https://www.facebook.com/fatih.arslan.3914

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here