Kolyeden yüzüğe, küpeden kol düğmesine kadar birçok özgün tasarım, Dime Tribe markası çatısı altında mücevher severlerle buluşuyor. İlk koleksiyonunda 250 farklı ürün bulunan Dime Tribe koleksiyonunda, keskin tasarımlar dikkat çekerken, ağırlıklı olarak siyah ve rose renkler ile değerli taşlar yer alıyor. 

 

21.10.2021, İstanbul

 

Erkek ve kadın mücevher tasarımları alanında faaliyet gösteren Dime Tribe, mücevher severlerle buluşuyor. Farklı, sofistike, özgün detaylara sahip koleksiyonlarla öne çıkan Dime Tribe; sıra dışı, keskin tasarımları ve asi ruhuyla da tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Takı severler, ürün skalası arasına kendilerine hitap eden farklı tasarımları bulabiliyor. İlerleyen dönemlerde ürün gamı içerisinde gümüş tasarımlarında yer alması planlanıyor.

 

Hem asi hem şık tasarımlar

 

Sektöre yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan Dime Tribe, mücevher severlerle buluşuyor. Dime Tribe’ın ilk koleksiyonunda 250 farklı ürün bulunuyor. Koleksiyonun yüzde 75’i kadınlara özel tasarımlardan oluşurken yüzde 25’i ise erkeklere özel tasarım ve ürünlerden oluşuyor. Koleksiyonda, keskin tasarımlar ön planda tutuluyor. Sektörde keskin tasarımlar ilk kez Dime Tribe ile ortaya çıkıyor. Tasarımlarda kullanılan siyah ve rose renkler ile taşlar dikkat çekiyor. Ürünlerin satışı sitesinden yapılıyor.

 

“Özgün tasarımlarla kullanıcılara hitap ediyoruz”

 

Dime Tribe markası, Ateş Ahlatcı tarafından Ahlatcı Holding birikimi ve know-how’ı ile yaratıldı. Çocukluğundan bu yana Ahlatcı Kuyumculuk bünyesinde yer alarak işin mutfağında yetiştiğini belirten Ateş Ahlatcı, ustaları izleyerek ve atölyede daima yeni şeyler öğrenerek tasarım yönünü geliştirdiğini söylüyor. Ahlatcı, altının üretim süreci, tasarım süreci ve bir takının ortaya çıkışıyla ilgili tüm detaylara hâkimiyetini Dime Tribe markasının çizgisiyle birleştirdiğini anlatıyor. Ateş Ahlatcı, “Yaklaşık olarak bir yıldır bu projeyi hayata geçirmek için çalıştık. Sıra dışı ve özgün tasarımlar benim için önemli bir nokta. Herkesten farklı bir şeyler ortaya koyduğunuz zaman dikkat çekiyorsunuz. Biz de Dime Tribe ile bunu hedefliyoruz. Özgün tasarımlarla kullanıcılara hitap ediyoruz. Ürün sayısını ilerleyen dönemde 20 binlere kadar çıkarmayı hedefliyoruz. Ürün skalamızın içerisinde hızmadan halhala her türlü ürün yer alacak. Gelecek dönemde gümüş ürünlerin de ürün gamı içerisinde yer almasını planlıyoruz” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here