Başkan Erdoğan: AK Parti ile Türkiye'nin kaderi bütünleşmiştir
Başkan Erdoğan: AK Parti ile Türkiye'nin kaderi bütünleşmiştir

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, AK Parti Hatay Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı’nda konuştu. Başkan Erdoğan, “Ülkemize yöneltilen her saldırının hedefinde AK Parti’nin olması tesadüf değil. AK Parti ile Türkiye’nin kaderi bütünleşmiştir.” açıklamasında bulundu.

Başkan Erdoğan’ın konuşmasından öne çıkan başlıklar şöyle:

“Ülkemizi seven bizi de seviyor, ülkemize düşman olan bize de düşman…

Ülkemize yöneltilen her saldırının hedefinde AK Parti’nin olması tesadüf değil. AK Parti ile Türkiye’nin kaderi bütünleşmiştir.

Başkan Erdoğan: Yeni adımların hazırlığı içindeyizBaşkan Erdoğan: Yeni adımların hazırlığı içindeyiz

BAŞKAN ERDOĞAN’DAN 2053 MESAJI

2023 seçimleri 19 yılın ardından ülkemizin geldiği seviyeyi 2053 vizyonuna bağlanması açısından çok kritik. Her haneye kadın kollarımızla gençlik kollarımızla gireceğiz, kazanmadık gönül bırakmayacağız.

GENÇLERE MESAJ

Gençlerimizi gelecek konusunda kendilerine destek verecek tek partinin AK Parti olduğuna ikna edeceğiz. Partimize yapılan saldırıların asıl amacının ülkemizi kalkınma rayından çıkarmak olduğunu anlatacağız.

Ertuğrul Gazi FSRU bugün devreye alınacakErtuğrul Gazi FSRU bugün devreye alınacak

ERKEN SEÇİM AÇIKLAMASI

Yatıyorlar kalkıyorlar erken seçim diyorlar. Seçimin tarihi belli. Haziran 2023’tür. Boşuna çabalamayın.

Türkiye, demokraside ve kalkınmada büyük gayretler ve fedakarlıklar neticesinde elde ettiği kazanımlara sıkı sıkıya sahip çıkma iradesinden taviz vermedi, vermeyecek.”

Hatay Stadı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla yarın açılıyorHatay Stadı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılımıyla yarın açılıyor

KAYNAK: HABER7

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here